Pet Wash

Evcil Hayvan Bakım Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.0.3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Pilcom d.o.o.
Pet Wash; 7 farklı evcil hayvan arasından dilediğinizi seçerek bakımı konusunda ona yardımcı olmaya çalışacağınız keyifli bir simülasyon oyunudur.

Pet Wash; 7 farklı evcil hayvan arasından dilediğinizi seçerek bakımı konusunda ona yardımcı olmaya çalışacağınız keyifli bir simülasyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone kullanıcılarına sunulan oyunda, kedi, köpek, midilli, kaplumbağa, tavşan, papağan ve panda gibi 7 evcil hayvan bakımları için sizleri bekliyor. Dilediğinizi seçerek bakımını üstleneceğiniz evcil hayvanlarınızın bitleriniz, pirelerini ve kenelerini ayıklamalı ve yıkayarak temizlenmelerini sağlamalısınız. Tabi ki ağız bakımını yapmayı unutmayın.

Evcil hayvanlarımız artık tertemiz. Şimdi onları muhteşem kıyafetlerden dilediğinizi seçerek giydirin ve aksesuar çeşitlerinden dilediğinizi seçerek süsleyin. Ayrıca evcil hayvanlarımızın sevgiye ve ilgiye de ihtiyaçları var. Bunun için onlarla oyun içerisinde bulunan mini oyunlardan oynamalı ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamalısınız.

Pet Wash oyunu içerisinde; Köpek, kedi, midilli, kaplumbağa, papağan, tavşan, panda gibi 7 sevimli hayvan, Parlak HD resimler, Hayvan ses efektleri, Mini oyunlar, Evcil hayvanınızın resmini çekme, Çeşitli kıyafet ve aksesuarlar gibi bir çok özellik bulunuyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Pet Wash indir